تماس با شرکت بانیان امید ایرانیان

آدرس: زنجان – ابهر -ابتدای بلوار معلم – ساختمان حکیم – پلاک 10- طبقه پنجم- واحد 11
شماره تماس:
02435245687-02435263494
ایمیل: info@tehran-fair.com

جهت ارتباط با ما می توانید از فرم ذیل استفاده نمایید


×

فرم دعوت به همکاری

شرکت بانیان امید ایرانیان جهت پیاده سازی ایده نمایشگاه مجازی در سراسر کشور و نیز نقاط مختلف دنیا ، با تشکیل تیمی مجرب و خوش فکر بستری را فراهم نموده تا افراد و گروه های فعال در حوره های مختلف کاری اعم از شرکت ها،تولید کنندگان ، نهادها و ارگان هایی که در زمینه های گوناگون فعالیت می نمایند و نیز اشخاص حقیقی و حقوقی که به عنوان مجریان نمایشگاه ها فعالیت می نمایند. تحت یک محیط تجمیع شده مجازی به صورت نامحدود در زمینه های کاری متنوع تعامل نمایند .

لذا از کلیه افرادی که در زمینه برگزاری نمایشگاه های مختلف در کلیه حوزه های کاری به عنوان برگزار کنندگان نمایشگاه ها در حال فعالیت هستند، دعوت می نماید،در جهت برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه ها در محیط مجازی طراحی شده و تسهیل در دسترسی به نمایشگاه ها توسط بازدیدکنندگان جهت ایجاد همکاری و تعامل با شرکت بانیان امید ایرانیان اقدام نمایند .

همچنین کلیه اشخاصی که در زمینه بازاریابی ( به صورت فیزیکی و مجازی ) در تمامی نقاط مختلف کشور و خارج از کشور فعالیت می نمایند، میتوانند جهت شروع همکاری و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کاری شرکت با شماره های ذکر شده ذیل تماس حاصل نمایند.

جهت ارسال مشخصات خود فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید
×