تماس با شرکت بانیان امید ایرانیان

آدرس: زنجان – ابهر -ابتدای بلوار معلم – ساختمان حکیم – پلاک 10- طبقه پنجم- واحد 11
شماره تماس:
02435245687-02435263494
ایمیل: info@tehran-fair.com

جهت ارتباط با ما می توانید از فرم ذیل استفاده نمایید


×

فرم دعوت به همکاری

شرکت بانیان امید ایرانیان جهت پیاده سازی ایده نمایشگاه مجازی در سراسر کشور و نیز نقاط مختلف دنیا ، با تشکیل تیمی مجرب و خوش فکر بستری را فراهم نموده تا افراد و گروه های فعال در حوره های مختلف کاری اعم از شرکت ها،تولید کنندگان ، نهادها و ارگان هایی که در زمینه های گوناگون فعالیت می نمایند و نیز اشخاص حقیقی و حقوقی که به عنوان مجریان نمایشگاه ها فعالیت می نمایند. تحت یک محیط تجمیع شده مجازی به صورت نامحدود در زمینه های کاری متنوع تعامل نمایند .

لذا از کلیه افرادی که در زمینه برگزاری نمایشگاه های مختلف در کلیه حوزه های کاری به عنوان برگزار کنندگان نمایشگاه ها در حال فعالیت هستند، دعوت می نماید،در جهت برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه ها در محیط مجازی طراحی شده و تسهیل در دسترسی به نمایشگاه ها توسط بازدیدکنندگان جهت ایجاد همکاری و تعامل با شرکت بانیان امید ایرانیان اقدام نمایند .

همچنین کلیه اشخاصی که در زمینه بازاریابی ( به صورت فیزیکی و مجازی ) در تمامی نقاط مختلف کشور و خارج از کشور فعالیت می نمایند، میتوانند جهت شروع همکاری و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کاری شرکت با شماره های ذکر شده ذیل تماس حاصل نمایند.

جهت ارسال مشخصات خود فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید
×

ویدیو شرکت بانیان امید ایرانیان

×

             در صورتی که این غرفه مورد پسند شما بود میتوانید لینک آن را در صفحات اجتماعی خود به اشتراک بگزارید.

 

×

جهت استفاده از ارتباط تصویری می بایست نرم افزار اسکایپ بر روی کامپیوتر یا تلفن همراه خود نصب گردد.

 

لینک دانلود نرم افزار اسکایپ

 

×

ویدیو شرکت بانیان امید ایرانیان

×

درباره شرکت بانیان امید ایرانیان

شرکت بانیان امید ایرانیان  کار حرفه ای خود را ازسال ۱۳۸۱ با اهداف حمایت از تولیدکنندگان داخلی و معرفی برندهای برتر ایرانی در سطح داخلی و بین المللی آغاز نمود  که در ابتدا هدف شرکت با توجه به نیازهای مشارکت کنندگان در نمایشگاه،  آماده سازی زمینه برگزاری رویدادهای نمایشگاهی در قالب غرفه بندی، پارتیشن بندی، غرفه آرائی و برگزاری هرچه بهتر رویداها در سطح درون مزی و برون مرزی بوده است .

ورود به حیطه نمایشگاه مجازی

پیشرفت تصاعدی و روزافزون دنیای مجازی در سالهای اخیر را می توان نزدیک شدن به یک واقعیت غیر قابل انکار دانست، واقعیتی که در آن مجموعه انسانها ناگزیر هستند که خود را به سمت فضای مجازی سوق داده و استفاده از آن را جزئی از برنامه های اساسی زندگی خود قرار دهند. ظهور و گسترش فروشگاه های مجازی در سالهای اخیر نیز بر این امر صحه می گذارد. لذا همسو شدن با این موج تکنولوژی در حیطه نمایشگاه مجازی که در کشورهای توسعه یافته به مرحله اجرا رسیده است امریست اجتناب ناپذیر، محیطی که  شما با ورود به آن بتوانید حس حضور در یک نمایشگاه واقعی را را لمس نموده و بتوانید از تمامی ظرفیت های نمایشگاه  در زمان و مکان انتخابی خود استفاده نمایید. لذا تیم بانیان امید ایرانیان این افتخار را دارد تا به عنوان اولین پل ارتباطی بحث نمایشگاهی با دنیای پیش رو، در حوره نمایشگاه مجازی فعالیت خود را آغاز نماید.

×

محصولات شرکت بانیان امید ایرانیان

×

رویدادهای مهم شرکت بانیان امید ایرانیان

×

حضور در نمایشگاه ایران بیوتی و کلین تهران

حضور در سی امین نمایشگاه کتاب تهران

×

دستاوردهای شرکت بانیان امید ایرانیان

×